Residence Le Pracondu ve Švýcarském 4-Wallées

Chtěli by jste se podívat do Švýcarska, ale myslíte si, že je příliš drahé? Máme pro Vás tip na residenci, která Vás přesvědčí o opaku. Residence Le Pracondu se nachází v proslaveném středisku 4 Vallées (česky Čtyři údolí), která uchvátí nejen 400 km sjezdovek, ale také fantastickými výhledy na Mont Blanc či Matterhorn a perfektním zázemím pro všechny typy zimních sportů.

Z Prahy je to 980 km, ale ten zážitek stojí za to. Jedná se celkem o 2 nové budovy stojící vedle sebe postavené v roce 2007 a 2008. Apartmány jsou tedy nové a skvěle vybavené. Poloha je fantasticky přímo na svahu u lanovky, takže dojedete na lyžích až „přede dveře“. Zároveň je i blízko živého centra Nendaz, kam se po lyžování můžete vydat za zábavou. Jistě potěší garážová stání, wi-fi připojení k internetu na recepci (zdarma) nebo sauna. Funguje zde ranní donáška čerstvého pečiva a pokud si nechcete vařit lze si dokoupit snídaně nebo večeře.

Apartmán; zdroj: snowtrex.de

Residence disponuje apartmány BILO 4, BILO 6, TRILO 6, TRILO 8 a dokonce i Duplex 12 s 5 ložnicemi. Cena zahrnuje kromě ubytování a skipasu také všechny spotřeby, ložní prádlo a závěrečný úklid. Jediné za co si na místě připlatíte je zavedená turistická taxa ve výši 1,3 € / den / os. od 6 do 15 let, 2,5 € / den / os. od 16 let. Vratná kauce je 450 € / apt. Domácí zvířata jsou povolena, ale za poplatek 104 €/týden.

Ložnice; zdroj: snowtrex.de

V základní ceně je již zahrnut skipas Printse na 6 dní, který lze rozšířit i na plošný skipas 4 Vallées. Děti narozené po 31.12.2006 mají skipas zdarma, slevu mají děti po roce 1999 a junioři po roce 1989. Senioři dostanou slevu pokud jsou narození před 1.1. 1950.

Uvedené ceny a údaje defunjící nárok na slevy jsou platné k datu publikování tohoto článku.